IKEA Industry Chociwel

IKEA Industry Poland sp. z o.o. oddział w Chociwlu

Kim jesteśmy?

W województwie zachodniopomorskim, ok. 60 km od Szczecina znajduje się nasza Fabryka IKEA Industry oddział w Chociwlu. Od roku 1993 nasz zakład jest własnością IKEA Industry i obecnie zatrudniamy około 120 pracowników. Zajmujemy się produkcją tarcicy sosnowej na potrzeby fabryk płyty klejonej w Resku i Stepnicy.

Czy wiecie, że…

Małe, wielkie dzieła

Wyprodukowane przez nas komponenty są wykorzystywane do produkcji gotowych mebli z drewna litego w fabryce IKEA Industry oddział w Goleniowie. Z tarcicy wyprodukowanej w Chociwlu powstają m.in. meble serii HEMNES oraz IVAR. Naszym zadaniem jest tworzenie produktów wysokiej jakości, przyjaznych środowisku, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich standardów IKEA.

Praca to nie wszystko

Cenimy różnorodność i wierzymy, że każdy z naszych pracowników ma talent, a różnice między nami pomagają rozwijać firmę. Wszyscy podzielamy te same wartości. Naszą siłą jest wzajemne zaufanie, wspólne dążenie do tych samych celów i czerpanie radości z pracy. Bezpieczeństwo każdego pracownika jest dla nas najważniejsze, dlatego też stale podnosimy naszą świadomość w tym obszarze poprzez szkolenia, warsztaty i konkursy.

Równowaga to podstawa

W trosce o naturalne środowisko w naszym zakładzie wykorzystywane jest drewno, które w całości pochodzi ze źródeł certyfikowanych FSC, a jednym z naszych nadrzędnych celów jest przetworzenie surowca w produkt, przy minimalnych stratach materiałowych. Chcemy pozytywnie wpływać na ludzi i naszą planetę, pozyskując surowce i materiały w zrównoważony sposób oraz wykorzystując nowoczesne metody produkcji i technologii. Regularnie monitorujemy nasz wpływ na środowisko. Pomagamy naszym pracownikom prowadzić bardziej zrównoważone życie w domu, rozmawiając o tym, jak możemy dbać o środowisko i o innych ludzi. Cyklicznie zapraszamy wszystkich na dni otwarte do naszej fabryki.

Praca w IKEA Industry

Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi? Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Kontakt do rekrutacji:

rekrutacja.chociwel@inter.IKEA.com

 

Kontakt:

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Oddział w Chociwlu

ul. Świerczewskiego 15

73-120 Chociwel

Tel. +48 91 577 94 10