IKEA Industry Orla

IKEA Industry Poland sp. z o.o. oddział w Orli

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kompleksem dwóch zakładów obejmujących: nowoczesną fabrykę ultra cienkich płyt HDF (skrót z ang. High Density Fibreboard), tartak oraz zakład produkcji dodanej, w którym płyty są cięte na wymiar.

Wytwarzane w zakładzie ultra cienkie płyty HDF wykorzystywane są do produkcji lekkich mebli dla IKEA. Deski produkowane w tartaku IKEA Industry trafiają do producentów współpracujących z IKEA oraz innych firm obecnych na polskim rynku. Tartak wykorzystuje najnowocześniejsze i nowatorskie rozwiązania do sortowania i obróbki drewna o małej średnicy, do tej pory niedostępne w Polsce.

Czy wiecie, że…

Równowaga to podstawa

W ramach przedsięwzięć służących zrównoważonemu rozwojowi i ochronie środowiska nasza firma kontynuuje działania w kierunku zmniejszenia ilości wytwarzanych odpadów i zwiększenia stopnia recyklingu. Od stycznia 2016 r. wskaźnik recyklingu wzrósł do poziomu 100%, co oznacza że odpady z fabryki w Orli nie trafiają już na wysypisko, a są w całości przetwarzane. Optymalizacja pracy elektrofiltra pozwoliła na ograniczenie emisji do powietrza związków formaldehydu i lotnych związków organicznych.

Praca w IKEA Industry

Chcesz pracować w nowoczesnym, stale rozwijającym się zakładzie produkcyjnym? Interesują Cię nowe technologie? Szukamy ludzi, którzy podzielają nasze wartości.

Kontakt do rekrutacji:

rekrutacja.ikeaindustryorla.pl@inter.ikea.com

 

Kontakt:

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Oddział w Orli

Koszki 90

17-106 Orla

Tel. +48 85 874 70 00