Ośrodek w Pogorzelicy

 

Zapraszamy do rezerwowania miejsc w naszym całorocznym Ośrodku w Pogorzelicy (gmina Rewal) na sezon letni 2023 jak i na pozasezonowe weekendy i urlopy.

Do dyspozycji gości mamy świetlicę wyposażoną w stół do tenisa, piłkarzyki, gry planszowe. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw z trampoliną, huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicami.

Skorzystać można również z zamkniętych pomieszczeń do przechowywania rowerów oraz bezpłatnego parkingu. W tym roku za niewielką opłatą udostępniamy możliwość wypożyczenia rowerów i fotelików dziecięcych na rower oraz skorzystania z pralki i suszarki do ubrań.

Dysponujemy 87 miejscami noclegowymi w domkach i pokojach. Wszystkie pomieszczenia posiadają własną łazienkę, wyposażone aneksy kuchenne, TV, sprzęt plażowy i tarasowy oraz dostęp do bezpłatnego Internetu.

 

 

Ośrodek znajduje się w pierwszej linii brzegowej od morza z bezpośrednim wyjściem na plażę. Teren Ośrodka jest całkowicie ogrodzony i zamknięty.

 

W pobliżu Ośrodka (ok 300m) znajduje się kompleks Sandra SPA z Aquaparkiem.

Warto też zwrócić uwagę na pobliskie atrakcje turystyczne, m.in. Latarnia Morska w Niechorzu, Park Miniatur Latarni Morskich, Ruiny Kościoła w Trzęsaczu, przejażdżka Nadmorską Koleją Wąskotorową, Muzeum Rybołówstwa, Park Wieloryba Giganci z Oceanów.

 

 

Dostępne są następujące pomieszczenia:

 

 

Rezerwacji prosimy dokonywać na adres email: ikeaindustry.pogorzelica@inter.ikea.com

lub pod numerem tel. +48 510 990 994 – Gabriela Ślusarek.