IKEA Industry Resko

IKEA Industry Poland sp. z o.o. oddział w Resku

Kim jesteśmy?

Fabryka IKEA Industry oddział w  Resku położona jest w województwie zachodniopomorskim, ok. 90 km od Szczecina. Powstała w 1994 roku. Jest jednym z największych zakładów wytwarzających płytę klejoną z drewna litego. Płyta ta służy do produkcji mebli IKEA z drewna litego.

Czy wiecie, że…

Małe, wielkie dzieła

Mamy smykałkę do płyty klejonej. Naszym celem jest tworzenie produktów wysokiej jakości i przyjaznych środowisku, pamiętając podczas produkcji o wyznawanych przez IKEA Industry wartościach. Dlatego przestrzegamy wszystkich standardów, które sprawiają, że możemy pochwalić się meblami trwałymi i pięknymi, a przy tym w tak niskiej cenie. Wyprodukowane przez nas komponenty są wykorzystywane do produkcji gotowych mebli z drewna litego w fabryce IKEA Industry oddział w Goleniowie. Z płyty wytworzonej w Resku powstają m.in. meble serii HEMNES.

Praca to nie wszystko

Każdy z naszych pracowników ma talent. Każdy z naszych pracowników jest inny. Każdy z naszych pracowników ma swoje marzenia. To te różnice pomagają nam rozwijać firmę i tworzyć niepowtarzalną wspólnotę. Jednak wszyscy podzielamy te same wartości. Naszą siłą jest wzajemne zaufanie, wspólne dążenie do tych samych celów i czerpanie radości z pracy. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konkursy, które nas łączą i uczą np. bezpieczeństwa.

Równowaga to podstawa

W trosce o naturalne środowisko wybieramy te rozwiązania, które przyczyniają się do odbudowy otaczającego nas świata. Nasze drewno w całości pochodzi ze źródeł certyfikowanych FSC. Nasz proces produkcyjny jest przygotowany tak, by przetworzenie surowca w produkt zachodził przy minimalnych stratach materiałowych. Naszym zadaniem jest pozytywnie wpływać na ludzi i naszą planetę, pozyskując surowce i materiały w zrównoważony sposób oraz wykorzystując nowoczesne metody produkcji i technologii. Jednak raz podjęte kroki nie wystarczą, dlatego regularnie monitorujemy nasz wpływ na środowisko i stale ulepszamy wyciszenia maszyn i urządzeń.

Praca w IKEA Industry

Nasz zakład wspiera swoich pracowników. Szukamy osób, które uzupełnią nasz zespół i wesprą go w dalszych działaniach. Zatrudniamy w oparciu o wartości IKEA, szukamy talentów i potencjału, a nie wyłącznie kompetencji. Szukasz odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju? Stwarzamy możliwości dla nauki oraz rozwoju kariery w kraju i za granicą.

 

Kontakt do rekrutacji:

rekrutacja.resko@inter.IKEA.com

 

Kontakt:

IKEA Industry oddział Resko

Żeromskiego 44a, 72-315 Resko

Telefon: +48 91 479 46 00