IKEA Industry Skoczów

IKEA Industry Poland sp. Z o.o. oddział w Skoczowie

Kim jesteśmy?

Piękny, naturalny materiał sosnowy – to nasza wizytówka! Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla Klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Wytwarzamy komponenty meblowe z litego drewna sosnowego. Działamy w ramach Dywizji Solid Wood, a nasz zakład jest zlokalizowany na południu Polski, w okolicach Bielska-Białej. 

Czy wiecie, że…

Nasz zakład jest położony w malowniczym Skoczowie, w Beskidzie Śląskim.

Małe, wielkie dzieła

Nasza fabryka specjalizuje się w komponentach drewnianych dla serii mebli IKEA, takich jak: HEMNES, drzwi PAX czy łóżka FLEKKE. Dbamy o szczegóły, takie jak układ słojów, gwarantując tym samym wyjątkową estetykę elementów z naturalnego drewna. Trwałość i wytrzymałość naszych komponentów jest bardzo wysoka.

Praca to nie wszystko

Cenimy różnorodność i wierzymy, że każdy z naszych pracowników ma talent, a różnice między nami pomagają rozwijać firmę. Praca zespołowa to ważny element naszej kultury – dlatego oferujemy szerokie możliwości szkoleń i zachęcamy do sprawdzania się w nowych rolach.

Równowaga to podstawa

Troska o zrównoważony rozwój przejawia się na każdym etapie produkcji i w całym funkcjonowaniu naszego oddziału. Stawiamy na edukację proekologiczną wszystkich pracowników tak, aby każdy wydział mógł funkcjonować w zgodzie z nowoczesnymi założeniami polityki środowiskowej. Dbamy o zmniejszanie emisji natężenia hałasu, czy zanieczyszczeń do powietrza i wody. Wykorzystujemy produkty uboczne i odpady oraz zmniejszamy ogólne ilości odpadów do utylizacji. Minimalizujemy użycie środków chemicznych związanych z produkcją i poza nią. Respektujemy krajowe i unijne przepisy prawa oraz wdrażamy procedury i metody postępowania, które są niezbędne dla konsekwentnego zarządzania zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju. Działamy zgodnie ze standardem IWAY.

Praca w IKEA Industry

Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi? Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Kontakt do rekrutacji:

rekrutacja.skoczow@IKEA.com

 

Kontakt:

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Oddział w Skoczowie

ul. Krzywa 1

43-430 Skoczów

Tel. +48 33 857 50 40