IKEA Industry Stepnica

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stepnicy

Kim jesteśmy?

Surowe meble z drewna sosnowego to wynik naszej ciężkiej pracy. Jesteśmy zespołem, który tworzy niedużą, lecz przyjazną fabrykę. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji wykorzystujemy pełen potencjał z tak potężnego drzewa, jakim jest sosna. Przyjeżdża ona do nas prosto z lasów. Najpierw produkujemy z niej tarcicę, a następnie meble z niewykończonego drewna, niezmiennie cieszące się popytem wśród klientów IKEA.

Czy wiecie, że…

Małe, wielkie dzieła

W naszym oddziale produkujemy nielakierowane meble z surowego drewna sosnowego.

Produkty takie jak półki IVAR, komody RAST oraz rodzina produktów TARVA cieszą się dużym uznaniem i popytem wśród klientów IKEA. U nas można zobaczyć cały proces technologiczny od kłody po wyrób gotowy.

Praca to nie wszystko

Od zawsze jesteśmy częścią lokalnej społeczności. Wspieramy i uczestniczymy w szeregu lokalnych inicjatyw pogłębiając nasze wzajemne relacje. Aktywnie wspieramy rozwój dzieci i młodzieży w Stepnicy. Potrafimy nie tylko wspólnie pracować, ale również bawić się i spędzać razem czas uczestnicząc w różnego rodzaju zawodach sportowych.

Równowaga to podstawa

Zrównoważony rozwój jest dla IKEA Industry bardzo ważnym aspektem funkcjonowania firmy. Zakład w Stepnicy stara się działać zgodnie z polityką korporacyjną poprzez wdrażanie rozwiązań pozwalających spełnić postawione przed organizacją cele.

Kupujemy surowiec do produkcji wyłącznie z miejsc, które mają wdrożony system nadzoru nad pochodzeniem drewna FSC (Forest Stewardship Council). Minimalizujemy ilości wytworzonych odpadów, a te, których powstawanie wiąże się nieodłącznie z naszą działalnością, staramy się odzyskać w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób. Dbamy również o to, aby oszczędzać zasoby naturalne stale zmniejszając zużycie wody i energii elektrycznej za pomocą usprawnień technicznych w naszym zakładzie. Energię cieplną odzyskujemy z drewnianych produktów ubocznych z produkcji, które spalamy we własnej instalacji.

Praca w IKEA Industry

Jeśli chcesz się rozwijać i nasze wartości są bliskie również Tobie, dołącz do nas. Poszukujemy osób otwartych na zmiany, umiejących pracować w zespole, których zaangażowanie i umiejętności pozwolą wspólnie osiągnąć wyznaczone cele. Jeśli chcesz kreować świat wokół siebie, zostań częścią IKEA Industry.

Kontakt do rekrutacji:

rekrutacja.stepnica@inter.IKEA.com

 

Kontakt:

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Oddział IVAR w Stepnicy

ul. Krzywoustego 44

72-112 Stepnica

Tel.: +48 91 464 74 10

Fax: +48 91 418 88 57