IKEA Industry Stepnica

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stepnicy

Kim jesteśmy?

Surowe meble z drewna sosnowego to wynik naszej pracy. Jesteśmy zespołem, który tworzy niedużą, lecz przyjazną fabrykę. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji wykorzystujemy pełen potencjał z tak potężnego drzewa, jakim jest sosna. Produkty z naszego oddziału niezmiennie cieszące się popytem wśród klientów IKEA.

Czy wiecie, że…

Małe, wielkie dzieła

W naszym oddziale produkujemy nielakierowane meble z surowego drewna sosnowego.

Produkty takie jak półki i komody IVAR, komody RAST oraz najnowszy członek rodziny: IVAR folding table cieszą się dużym uznaniem i popytem wśród klientów IKEA. U nas można zobaczyć cały proces technologiczny począwszy od suszenia mokrej tarcicy sosnowej aż do gotowego mebla wkładanego do paczki, gotowego do wysyłki do jednego ze sklepów IKEA na świecie.

Praca to nie wszystko

Od zawsze jesteśmy częścią lokalnej społeczności. Wspieramy i uczestniczymy w szeregu lokalnych inicjatyw pogłębiając nasze wzajemne relacje. Aktywnie wspieramy rozwój dzieci i młodzieży w Stepnicy. Potrafimy nie tylko wspólnie pracować, ale również bawić się i spędzać razem czas uczestnicząc w różnego rodzaju zawodach sportowych.

Równowaga to podstawa

Zrównoważony rozwój jest dla IKEA Industry bardzo ważnym aspektem funkcjonowania firmy. Zakład w Stepnicy stara się działać zgodnie z polityką korporacyjną poprzez wdrażanie rozwiązań pozwalających spełnić postawione przed organizacją cele.

Kupujemy surowiec do produkcji wyłącznie z miejsc, które mają wdrożony system nadzoru nad pochodzeniem drewna FSC (Forest Stewardship Council). Minimalizujemy ilości wytworzonych odpadów, a te, których powstawanie wiąże się nieodłącznie z naszą działalnością, staramy się odzyskać w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób. Dbamy również o to, aby oszczędzać zasoby naturalne stale zmniejszając zużycie wody i energii elektrycznej za pomocą usprawnień technicznych w naszym zakładzie. Energię cieplną odzyskujemy z drewnianych produktów ubocznych z produkcji, które spalamy we własnej instalacji.

Praca w IKEA Industry

Jeśli chcesz się rozwijać i nasze wartości są bliskie również Tobie, dołącz do nas. Poszukujemy osób otwartych na zmiany, umiejących pracować w zespole, których zaangażowanie i umiejętności pozwolą wspólnie osiągnąć wyznaczone cele. Jeśli chcesz kreować świat wokół siebie, zostań częścią IKEA Industry.

Kontakt do rekrutacji:

rekrutacja.stepnica@inter.IKEA.com

 

Kontakt:

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Oddział IVAR w Stepnicy

ul. Krzywoustego 44

72-112 Stepnica

Tel.: +48 91 464 74 10

Fax: +48 91 418 88 57