Fabryka EKET

Kim jesteśmy?

Gdy w czerwcu 2016 roku kończyliśmy produkcję Valje, na horyzoncie pojawił się następca tej serii – EKET (13 wzorów i 7 nowych kolorów).

Wprowadzenie wyrobów EKET do produkcji było nie lada wyzwaniem. Analizowaliśmy wszelkie możliwe zagrożenia związane z produkcją i pakowaniem. Tak powstała idea szkoleń dla całego zakładu. Przez 3 tygodnie czerwca 2016 roku, Pracownicy mieli możliwość wzięcia udziału w serii spotkań. Cała akcja została odebrana bardzo pozytywnie.

Pełni zapału, w lipcu 2016 roku rozpoczęliśmy produkcję nowego wyrobu w fabryce MPS. Kolejne kołki były wtapiane za pomocą technologii Wood Welding, a maszyny Keyhole frezowały otwory w elementach. Partie zamówień przechodziły przez ciąg produkcyjny, gotowe palety były wysyłane na Magazyn Wyrobów Gotowych, a później w świat. W lutym 2017 roku rozpoczęliśmy oficjalną sprzedaż.

Zapotrzebowanie na meble tej serii było tak ogromne, że w celu zaspokojenia potrzeb Klientów, wybudowaliśmy nową fabrykę, która zatrudnia około 300 Pracowników.

Oficjalne otwarcie fabryki EKET odbyło się 9 maja 2019 roku.

 

Co nas cechuje?

Przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Seria EKET daje ogromne możliwości w zakresie samodzielnej modyfikacji, dzięki różnym kolorom i rozmiarom szafek. Mogą one służyć nie tylko do przechowywania różnych przedmiotów, ale również jako element dekoracyjny. Nasze szafki można nie tylko powiesić- świetnie sprawdzają się jako mebel stojący (np. jako szafka nocna). Nie chcesz, żeby Twoje rzeczy były na widoku? Nic prostszego- wystarczy zamontować drzwiczki. Jest również opcja zamontowania wewnętrznych szuflad. Nasze szafki dobrze prezentują się w pojedynkę, jak i w zestawach. W tym przypadku idealnie sprawdza się rama nośna, która utrzyma naszą konstrukcję. Jak pewnie już zauważyliście- seria EKET daje ogromne pole do popisu w urządzaniu wnętrz.

EKET stawia na wielofuncyjność.

 

Czy wiesz, że...