IKEA Industry

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Chcemy być dobrym przykładem we wszystkich aspektach biznesu, przy czym niezwykle ważni są dla nas pracownicy i zrównoważony rozwój. Dbamy o to, by minimalizować nasz wpływ na środowisko, korzystać z zasobów w zrównoważony sposób i wytwarzać więcej za mniej. W ten sposób przyczyniamy się do niskich cen, oferowanych w sklepach IKEA.

 

Grupa Inter IKEA

Na całym świecie działa wiele spółek z korzeniami IKEA. IKEA Industry należy do Grupy Inter IKEA. W skład Grupy Inter IKEA wchodzą trzy główne części biznesowe: zarządzanie franczyzą, asortyment i zaopatrzenie oraz własna produkcja – IKEA Industry. Celem Grupy Inter IKEA jest zapewnienie ciągłego doskonalenia i długoterminowego rozwoju konceptu IKEA. Siedzibą spółki holdingowej dla Grupy Inter IKEA jest Holandia.